URMA х PURA PERLA Масло за лице

Нашето масло за лице, совршено за користење во комбинација со нашите beauty гаџети.

750.00 ден

Нема на залиха

Опис

Серум за масажа на лице со целосно маслен состав. Длабински хидрира кожа и не затвора пори по што кожата е нежна и мека. Маслата хидрираат а лавандата смирува иритации.

Начин на употреба: Капнете неколку капки на дланките и нежно измасирајте со лицето со рака, за маслото рамномерно да се нанесе на лицето. Потоа продолжете ја масажата со ролерот следејќи го упатството.

Состав: Масло од арган, масло од коноп, масло од рицинус, маслиново масло, етерично масло од лаванда.

Маслото е погодно за сите типови на кожа.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.