ANISIN WOODWORKS Држач за гитара

5,200.00 ден

Категории: , ,

Опис

Материјал: Дрвен дел – парена бука во комбинација со ореов корен.
Држачи – Гуменизирани метални шипки со дрвен детал.
Пигмент: Природен ореов пигмент 10%.
Завршна обработка : полиуретански лак во три слоеви со сјајност од 30%.
Демонтажен.

Димензии:
43x23x103 cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.