ANISIN WOODWORKS Ламба

7,100.00 ден

SKU: ANW 016 Категории: ,

Опис

Материјал: Дрвен дел – орев.
Абажур – Јутано платно со метална конструкција.
– Пигмент: Природен ореов пигмент 3%.
– Завршна обработка : полиуретански лак во три слоеви со сјајност од 30%.
– Осветлување – Волфрамова сијалица, E27.

Димензии:
32x35x82 cm

Потребно време за изработка:
13 дена

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.