BABY LIVIA Силиконски лажички

Силиконски лажички за првите самостојни залчиња.

Rainy Day

600.00 ден

На залиха

Опис

Пакување од 2 силиконски лажички изработени од LFGB сертифициран силикон.

Мекиот силикон им го олеснува држењето на лажичката на најмалите рачиња и им овозможува лесно да научат самостојно да се хранат. Лесни се за одржување, можеш да ги измиеш со топла вода и сапун или во машина за перење садови.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.