BIBS Сет цуцли PAPAYA & VIOLET

600.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

BIBS е врвен дански бренд за бебиња.

Класична тркалезна цуцла со безвременски дизајн.

Цуцлата BIBS е направена од 100% природен гумен латекс, кој е мек, флексибилен и природен за најмалите. Тркалезната и мека форма наликува на мајчините гради и затоа е одличен избор за вашето бебе. Штитот е конвексен што овозможува протокот на воздух за да ја вентилира деликатната бебешка кожа.

Цуцлите на BIBS се рафинирани неколку пати, за да се обезбеди најдобриот можен материјал и производ за најмалите.

  • 100% природен гумен латекс
  • 100% без БПА, ПВЦ
  • Пакување со две цуцли .

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.