DOONA Седиште за во кола и количка

35,000.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Doona е првиот комплетен и целосно интегриран систем за патување во светот, кој ви овозможува да се движите од автомобилско седиште до количка за неколку секунди. Иновативниот дизајн ви овозможува лесно да се движите низ улиците, без да го вознемирувате вашето дете што спие при  излегување од автомобил, патување со автобус или одење по скали. Револуционерното седиште за автомобил и количка обезбедува безбедно и практично решение за родителите кои се во движење.

Најновата колекција е смела и во тренд со седум живописни бои, ажурирана целосно црна внатрешна покривка на седиштето и елегантна рамка од алуминиум. Оваа колекција одговара на потребите на модерните семејства.

Производите на DONNA минуваат низ строги внатрешни и надворешни тестови и сите задолжителни процеси на сертификација за да се обезбедат највисоки нивоа на безбедност. Со својата единствена хибридна функционалност, Doona е тестирана за да ги исполни најстрогите стандарди на САД и ЕУ за автомобилски седишта, колички и рачни носачи.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.