ЕLO. БАМПЕР ОГРАДИЦА

Оградица во форма на цилиндар со должина од 2м и дијаметар 12 см

Состав; надворешен дел 100% органски памук

внатрешен дел 100% полиестер

Бампер оградицата е замена за клaсична оградица, соодветна за бебешко и детско креветче како странична заштита

Лесна за одржувањ

1,690.00 ден

SKU: Недостапно Категории: ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.