FRANKLY Арт Принт – Things will be Fine

Илустрацијава е инспирирана од истоимената песна на еден од најдобрите инди бендови Metronomy од нивниот албум “Small World” од 2022 година, и е тука да нѝ даде надеж за подобри времиња.
*Овој принт е хоризонтален т.е. landscape (20 х 15см, 25 х 20см, 29.7 х 21см, 40 џ 30см, и 50 х 40 см)

250.00 ден1,100.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

Нашите арт принтови се испринтани со незаменливиот high-end Canon Prograf 1.000 кој користи пигментирани бои (LUCIA PRO) со богат интензитет и трајност над 100 години (без избледување – canon-гаранција), на текстурирана, високо-квалитетна 250 грамска хартија.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.