FUNK SHUI Црна маица

Маица со голем принт на задната страна / илустрација од уметникот Манески врз основа на логотипот на Funk Shui.

1,000.00 ден

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Маица со голем принт на задната страна / илустрација од уметникот Манески врз основа на логотипот на Funk Shui.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.