Промоција!

GRAFITI NICOLE Чевли

BORDO L.-BLACK L.

3,200.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , , ,

Опис

Опис на производ

Женски Mary Jane чевли со два каиша
Горен дел: говедска кожа
Постава: кожа
Украс: метална шнола
Внатрешна табаница: кожа
Ѓон: микролајт
Пета: пресвлечена во говедска кожа
Висина: 40 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.