NACOMI FOOT CREAM – REFRESHING GREEN CUCUMBER, 85ML Kрем

Врз основа на природни активни состојки, кремот со освежителен мирис на зелена краставица обезбедува долготрајна и длабока хидратација на кожата на стапалата. Шеа путерот заедно со путерот од какао се богатство од масни киселини, витамини и минерали. Навлегувајќи во подлабоките слоеви на кожата, тие ќе ја вратат нејзината хидратација. Претходно испуканата сува и испукана кожа на стапалата ќе стане мека, нахранета и кадифено мазна.
Нанесете на чиста и сува кожа со кружни движења.

580.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Aqua, Butyrospermum Parki Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Propylheptyl Caprylate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Panthenol, Theobroma Cacao Seed Butter, Stearic Acid, Menthol, Benzyl Alcohol, Sodium Lauroyl Glutamate, Parfum, Propylene Glycol, Alcohol, Dehydroacetic Acid, Glycoproteins, Hesperidin Methyl Chalcone, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica Montana Flower Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Malva Sylvestris Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Copper Gluconate, Sodium PCA.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.