NACOMI INTENSIVELY CARING BODY BUTTER DURING PREGNANCY 100 ML Путер за тело

Путер за тело кој е наменет за користење при бременост збогатен со масло од сладок бадем и шеа путер кои ја прават кожата поеластична и затегната а истовремено се намалуваат можностите за појава на стрии. Не само трудниците се борат со стрии. Затоа, нашиот путер може да го користи секој без разлика на возраст или пол.
Путерот треба да се користи од првите денови од бременоста. Ако е можно, дури и еден месец пред бременоста и еден месец по породувањето

780.00 ден

Категории: , ,

Опис

Состојки:

Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Cera Alba, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Panthenol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum, Salicylate Benzyl, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.