PURA PERLA Маска за лице со зелена глина

50 грама

550.00 ден

Опис

Маска за лице со зелена глина. Богата формула која ќе ја хидрира и нахрани кожата и ќе и ја даде потребната доза на витамини. Глината е познат антиејџ борец но и длабински чистач на пори. Доволно е еднаш до два пати неделно да се нанесе на лицето за кожата да биде мека, негувана и нежна.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.