NANI Медени Перница

1,300.00 ден1,450.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Полнење: 100% силиконско полнење

Патент: Има

Декорација: Украсни штепови на средина

Материјал: Плиш

*Посебна внатрешна перница

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.