НЕЖНО Алка

Нежно <3

1,000.00 ден

Категории: ,

Опис

Накитот на Нежно опфаќа рачно везени алки и ланчиња од стаклени монистри.
Изборот на бои е секогаш нежен и комплементарен што ги прави алките лесни за комбинација меѓусебе како и со други парчиња накит. Идејата позади ваков дизајн е едноставност која овозможува версатилност и слобода на истиот да одговара на елегантни како и попуштени секојдневни моменти.

Упатство за грижа:

Покрај монистрите, металните завршни елементи на алките се од сребро. Ваквиот склоп ги прави истите отпотни на вода.
За долготрајност на накитот не се препорачува допир со парфеми и креми.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.