The Perfect Pink Скраб за тело Peachy Beachy

Peachy Beachy Скраб за тело со неодолив мирис на праска.

350гр.

400.00 ден

Категории: ,

Опис

Природен скраб кој е наменет за пилинг на вашето тело. Ја отстранува секоја нечистотија
од кожата, гo ослободува влакното и со триење на кожата му овозможува да расте
исправено, на тој начин ја неутрализира појавата на поткожни влакна. При контакт со
вода, создава пена која има ефект на купка за туширање, а притоа има толку неодолив
мирис, што е буквално ХРАНА за вашата кожа. Во својот состав овој производ има
природни путери и масла, глицерин, витамин Е, органски шеќер и мирисни масла.
По негова употреба кожата ќе биде нежна, мазна и свиленкаста на допир.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.