Промоција!

Trust My Sister Serum for high porosity hair Серум за коса

Овој серум ја враќа виталноста и на најбезживотната коса.

40 мл

295.00 ден

Нема на залиха

Опис

Креиран на база на масла од семка од грозје, коноп и семки од памук кои ги затвараат кутикулите на косата со што овозможуваат нејзино скротување. Благодарение на моќниот микс, се запира опаѓање на косата и се поттикнува нејзин забрзан раст. Внимателно одбраната формула регенерира и пенетрира длабоко во скалпот и влакното, ја штити косата од сувост, кршливост и кинење. 

Овој серум ја враќа виталноста и на најбезживотната коса.

Состојки : Dimethicone, Dimethiconol, Cannabis Sativa Seed Oil, Glycine Soja Oil, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Parfum.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.