NACOMI Cream SPF 50 UV Holiday

780.00 ден

Опис

УВ филтрите кои ги содржи иваа крема овозможуваат широк спектрум на заштита од УВБ и УВА зраци. Самата крема креира еден посебен слој околу кожата која овозможува одбивање на зраците што максимално ја штити кожата од секој тип на зрачења и надворешни влијанија. Совршено хидрира, потхранува и превенира знаци на стареење.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.