FRANKLY Арт Принт – Minding My Own Business

Магични работи се случуваат кога си тераш исклучиво своја работа. Нека постерот те потсети на тоа секогаш кога ќе ти забега мислата.

250.00 ден1,100.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Нашите арт принтови се испринтани со незаменливиот high-end Canon Prograf 1.000 кој користи пигментирани бои (LUCIA PRO) со богат интензитет и трајност над 100 години (без избледување – canon-гаранција), на текстурирана, високо-квалитетна 250 грамска хартија.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.