NACOMI ACID NEUTRALIZER SPRAY 100 ML Спреј

Спреј кој штити од надворешни влијанија, совршено ја навлажнува и ја храни кожата, ги смирува иритациите, ја зајакнува кожата и и ја подобрува нејзината еластичност. Придонесува за подобрување на состојбата на кожата, ги смирува иритациите и ги измазнува фините брчки.
Прснете неколку пати на вашето лице, отсватете да постои 2минути и измијте го лицето со млака вода.

480.00 ден

Нема на залиха

Категории: , ,

Опис

Состојки:
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Rosa Damascena Flower Water, Glycerin, Panthenol, Betula Alba Juice, Trehalose, Propanediol, Citric Acid, Sodium Bicarbonate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.