NACOMI HAND CREAM ARGAN OIL 85ML Крема за раце

Крема за раце збогатена со масло од арган, витамин е, пантенол и масло од сладок бадем за длабинска хидратација.
Нанесете мала количина на вашите дланки и нежно масирајте додека не се впие.

390.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Argania Spinosa Kernel Oil, Cetyl Alcohol, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Stearic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Lauroyl Glutamate, Parfum, Dehydroacetic Acid.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.