NACOMI Next Level Shikimic Acid Серум за лице

30 мл.

660.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Серум специјално формулиран за кожа склона кон акни, митесери и изразени пори. Балансирана комбинација на гликолна, манделична и шикимична киселина. Одлична за одржување на порите чисти, превенција на акни и намалување на флеки од акни. Овие активни компоненти воедно имаат и бенефити при намалување на појавата на знаците на стареење.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.