PURA PERLA Скраб за усни

20 грама

300.00 ден

Опис

Идеален производ за испукани усни. Покрај пчелиниот восок, маслата и путерите, во својот состав содржи и шеќер кој помага при отстранување на мртвите клетки од усните за тие да се меки и здрави. Се нанесува и нежно се масира неколку минути. Нема потреба од измивање со цел усните да го почувствуваат негата максимално со балзаместиот финиш на скработ.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.