ПРЕПЛЕТ Дрвена даска за сервирање

Рачно изработена даска за сервирање со изгравиран натпис „Секогаш расцветано во душата“. На половина од даската има изрезбан патерн кој симболизира пола месечина.

Даската е изработена од орев и е со дијаметар 30cm. Во соработка со Rinocca.

1,950.00 ден

Категории: ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.