ПРЕПЛЕТ Држачи за ПРЕПЛЕТ РАМКА

200.00 ден

Категорија:

Опис

Прозрачни држачи од плексиглас наменети за поставување на ПРЕПЛЕТ рамка на мазна површина, како полица, маса, биро и слично.

ПРЕПЛЕТ рамките се изработени од прозрачен плексиглас во црна боја со димензии 25×25cm, декоративни ластичиња во боја и проѕирна фолија за заштита на сите принтови и артистички дела кои ќе ги урамувате внатре.

Рамките се креирани да даваат нова димензија на софистицираност, елеганција која го менува просторот и најважно од се – нудат многу начини на користење.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.