ПРЕПЛЕТ ДУКСЕР

Дуксер со цветни мотиви и порака: ” Don’t let the tall weeds cast a shadow on the beautiful flowers in your garden.”

  • Изработен од 100% висококвалитетен памук
  • Oversize (достапен во три големини, погоден и за loose fit)
  • Unisex

2,120.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.