ПРЕПЛЕТ Лампа – инспирација/љубов/уживање

Рачно изработена бетонска лампа во бела боја. Идеална како подарок за нов дом, вселување, роденден или за себе, како дополнителен детал во ентериерот.

Димензии: висина 20cm, дијаметар 10cm

1,500.00 ден

Нема на залиха

Категории: ,

Опис

Сите наши производи се креативно спакувани и при нарачката истите би ги добиле подготвени како подарок.

Доколку нарачувате повеќе производи во исто време, а би сакале да ги подарите на различни места, слободно можете да ни пишете и ние ќе ви ги спакуваме одделно како посебни подароци.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.