ПРЕПЛЕТ Подметачи со хороскопски знаци

Рачно изработени подметачи за чаши со хороскопски знаци.

Одберете го вашиот хороскопски знак, знакот на партнерот, или знаците на секој член од семејството.

Како да купите?

Одберете ја посакуваната количина на подметачите и при checkout во полето за забелешка пишете ни кои знаци ги одбирате.

За прекрасни голтки поооолни уживање!

300.00 ден

Категории: ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.