Промоција!

Trust My Sister HIGH POROSITY SHAMPOO INTENSIVELY REGENERATING Шампон

345.00 ден

Нема на залиха

Опис

Шампон за висока порозност со NORI COMPLEX кои ќе ја обнови и зајакне оштетената коса додавајќи и еластичност, сјај и здрав изглед на косата. Ја заштитува од сончева светлина и високи температури, ја омекнува, измазнува и хидрира косата. Обезбедува еластичност и има ефект на кондиционирање – со што се зајакнува нејзината структура и ја прави помалку подложна на кршење и оштетување.

Добро протресете пред употреба и измијте ја косата со мала количина шампон, а потоа исплакнете темелно. Избегнувајте контакт со очи. Производ за надворешна употреба.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.