Промоција!

Trust My Sister Protein mask for low porosity hair Маска за коса

Маска со протеините од баобаб, свила и ориз

200 мл

420.00 ден

Нема на залиха

Опис

Слаба, тенка и без волумен? Ако со овие три зборови можеш да ја опишеш твојата коса тогаш оваа маска е измислена за тебе! Длабински го регенерира влакното со што му дава посебна свежина и волумен! 

Протеините од баобаб, свила и ориз, како и хидрализираниот кератин овозможуваат косата да го врати нејзиниот сјаен, витален изглед!

Состојки : Aqua, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Adansonia Digitata Seed Oil, Cetrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Adansonia Digitata Seed Extract / Leaving Rootsonia Digitata Seed Extract , Polyquaternium-6, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.