TUMMY TOX 5-in-1 Curve Shaper Пијалок за слабеење

Чувајте ги вашите облини под контрола на природен начин со супер ефективно 5-во-1 решение за слабеење. Намалете до 3 кг* телесна тежина, до 7,5 цм* околу половината и до 6 цм* обемот на колковите со овој пијалок за слабеење богат со диетални влакна!

  • Го намалува вашиот апетит
  • Ги блокира калориите од јаглехидратите
  • Го поттикнува согорувањето на мастите
  • Се бори со задржување на водата
  • Спречува складирање на маснотии
  • Со Morosil®, Гарсинија Камбоџа и лист од бела дудинка
  • Одличен вкус од портокал
  • Без штетни хемикалии
  • Над 15 години експертиза во развој и производство на додатоци во исхраната

1,199.00 ден

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.