FRANKLY Арт Принт – I Got Dreams

I got Dreams илустрацијата е инспирирана од девојки кои не се плашат да сонуваат големи соништа и да работат напорно за да си ги остварат. Откако ке се наспијат убаво нормално.

250.00 ден1,100.00 ден

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Нашите арт принтови се испринтани со незаменливиот high-end Canon Prograf 1.000 кој користи пигментирани бои (LUCIA PRO) со богат интензитет и трајност над 100 години (без избледување – canon-гаранција), на текстурирана, високо-квалитетна 250 грамска хартија.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.