LANEIGE LIP SLEEPING MASK BERRY Маска за усни

20 gr

1,070.00 ден

Нема на залиха

Категории: , ,

Опис

Балм со нежна текстура кој навлегува длабоко во усните овозможувајќи им максимална хидратација и регенрација. Збогатен со витамин Ц и антиоксиданти, вистинско уживање за вашите усни.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.