NACOMI BODY BUTTER – REFRESHING GREEN TEA 100ML Путерот за тело од зелен чај

Путерот за тело од зелен чај се препорачува за нега на сува, нежна кожа и за одржување на нејзината цврстина. Може да се користи во секојдневната нега на кожата на целото тело, а благодарение на својата масна конзистентност е совршен за релаксирачки и антицелулитни масажи. Масажата на проблематичните области на телото како што се бутовите, задникот и стомакот помага во борбата против целулитот и ја спречува појавата на стрии при брзо слабеење.
Нанесете на вашата кожа и нежно масирајте се додека не се впие.

399.00 ден

Категории: , ,

Опис

Butyrospermum Parkii Butter, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.