NACOMI BODY YOGHURT – PEACH LOVE 180ML Јогурт за тело

Јогурт за тело со лесна текстура и сладок и ароматичен мирис на праска.Содржи масло од сладок бадем, кокосово масло, протеини од ориз и екстракт од квасец, кои ја навлажнуваат и хидрираат кожата оставајќи ја свежа и кадифено мазна на допир.
Нанесете на сува и чиста кожа.

459.00 ден

Категории: , ,

Опис

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Caprilic/Capric Trigliceryde, Cococs Nucifera Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, Sodium Lauryl Glutamate, Hydrolyzed Yeast Protein, Hydrolyzed Rice Protein, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Linalool, D-Limonene, CI 15985, CI 16035.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.