NACOMI COLLAGEN FACE GEL 50ML Серум од колаген

Серум од колаген со нежна конзистентност на гел со комплекс од активни состојки на база на мед, колаген и еластин. Овој комплекс има длабинско хидрирачки навлажнувачки и антиејџ својства. Активните состојки продираат длабоко во кожата, значително ја зголемуваат нејзината еластичност, ги омекнуваат брчките и ѝ даваат на кожата единствена мекост.
Нанесете одредена количина на вашата кожа и нежно масирајте.

660.00 ден

Нема на залиха

Категории: ,

Опис

Aqua, Soluble Collagen, Glycerin, Sodium Polycrylate Starch, Benzyl Alcohol, Parfum, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Honey Extract, Sodium PCA, Dehydroacetic Acid, Hydrolyzed Elastin, Glycogen, Serine, Linalool, d-Limonene, CI 75470.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.