NACOMI ЕYELASH AND EYEBROW SERUM, 2X4 ML Серум за трепки и веѓи

Серумот кој интензивно ги храни и зајакнува трепките и веѓите, го забрзува растот и ги згуснува. Како резултат на тоа, серумот го зголемува нивниот волумен и должина, давајќи им поцелосен и подефиниран изглед.
Користете го по темелното отстранување/чистење на пределот околу очите. Користете го ајлајнерот за да нанесете мала количина серум на чистата и сува кожа на горниот очен капак во основата на трепките. Потоа, користејќи ја четката, нанесете ја на трепките и/или веѓите и оставете ја да се впие. Избегнувајте директен контакт со очите.

860.00 ден

Нема на залиха

Категории: , , ,

Опис

Aqua, Glycerin, Propanediol, Panthenol, Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Myrothamnus Flabellifolia Leaf/Stem Extract, Biotinoyl Tripeptide-1, Trehalose , Sodium Alginate, Sorbitan Oleate Decylglucoside Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Xanthan Gum , Caprylyl Glycol , Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.