NACOMI LIP BUTTER POMEGRANATE 15 ML Путер за усни

Путер за усни со мирис на калинка наменета за нега на деликатната кожа на усните. Мелемот содржи масло од авокадо, шеа путер, пчелин восок и сладок мед. Природните состојки на путерот ја штитат кожата од надворешни фактори, ја негуваат и ја регенерираат. Природниот мелем за усни е дизајниран за секојдневна нега на кожата на усните.
Со прстите нанесете одредена количина балм на усните и нежно размачкајте.

420.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Состојки:

Cera Alba, Theobroma Cacao Seed Butter, Ricinus Communis Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Sorbitol, Mel, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Aroma, Tocopheryl Acetate,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.