NACOMI Next Level Azeloglycine 5% Серум за лице

30 мл.

790.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Серум на база на 5% азелоглицин, погоден за кожа склона кон црвенила и розацеа, како и кожа склона кон воспалени акни и црвени флеки од акни. Бленд на активни компоненти со антивоспалително дејство кои ги намалуваат црвенилата и го изедначуваат тенот со долгорочно користење. SEBULESS комплексот ја подобрува текстурата на кожата и ги намалува дисколорациите. Пантенолот промовира регенерација на кожата и има смирувачко дејство.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.