TIAM Vita A Anti Wrinkle Moisturizer Крема за лице

1,360.00 ден

Категории: , ,

Опис

Крема со лесна текстура која брзо се упива длабински во кожата и не остава леплив финиш. Богата со витамин А – совршена е за превенција и корекција на фини линии и брчки, како и регенерирање на сувата и уморна кожа.

Состав:

Separately marked / Korea all ingredients Purified water, butylene glycol, glycerin, sunflower seed oil, cetearyl alcohol, dimethicone, 1,2-hexanediol, betaine, hydrolyzed collagen, retinyl palmitate, tocopherol, peanut oil, three Tearyl olivate, sorbitan olivate, polysorbate 60, panthenol, ethylhexyl glycerin, tocopheryl acetate, allantoin, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, blackcurrant fruit extract, Yeast extract, lactobacillus ferment, xanthan gum, flavoring, adenosine

Како се користи:

Нанесете ја на крајот од вечерната рутина со нежна масажа.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.