TIAM VITA B3 Duo Серум и Тоник за лице

2,320.00 ден

Опис

Најпосакуваното дуо за осетлива, иритирана, дехидрирана кожа. Совршен спој на ниацинамид, арбутин, хијалуронска кислеина за изедначување на тенот и третирање на флеките, притоа зајакнувајќи ја бариерата на кожата.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.