Промоција!

Trust My Sister Emollient mask for high porosity hair Маска за коса

Маска наменета за коса со висока порозност

200 мл

420.00 ден

Нема на залиха

Опис

Се што една сува, распукана и оштетена коса посакува! Оваа маска наменета за коса со висока порозност интензивно ја регенерира и хидрира косата враќајќи и ги живоста и сјајот кои недостасуваат! Емолиентите кои ги содржи оваа маска ги затвараат кутикулите со што се овозможува одржување на оптималното ниво на хидратација! Ја омекнува и најоштетената коса и и овозможува леснотија при нејзино секојдневно стилизирање благодарение на компонетите како масло од грозје, масло од памук и масло од коноп!

Состојки  : Aqua, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Behentrimonium Chloride, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Cetrimonium Chloride, Orbignya Oleifera Seed Oil, Polyquaternium-6, Guarimonroxyium Chloride-6, Guareticroxypropylium Chloride Acid, Citric Acid, Parfum, Benzyl Alcohol.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.